You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yuneec Breeze

Nowy produkt

1 199,00 zł

Filmy w 4K

Breeze wyposażony został w kamerę pozwalającą na nagrywanie materiałów w jakości Ultra HD (4K), dzięki tak wysokiej rozdzielczości każdy moment będzie szczególny i szczegółowy. Dodatkowo chipset umbrella zapewnia najwyższą jakość nagrań oraz zdjęć. Ponadto dron posiada elektroniczną stabilizację obrazu, matrycę CMOS o rozdzielczości 13 MPx, szeroki 117 st. kąt widzenia oraz różne tryby balansu bieli

Morze moozliwości
Model Breeze nie potrzebuje osobnej aparatury aby nim sterować, jedyne czego potrzebujesz to smartfon/tablet z systemem iOS lub Android. Bezpłatna aplikacja Breeze Cam pozwala na wygodne i intuicyjne sterowanie dronem a dzięki wielu trybom lotu dron może latać i nagrywać materiały praktycznie bez Twojej pomocy. Aplikacja posiada do dyspozycji 5 trybów lotu.
Do dyspozycji mamy następujące tryby lotu:

Pilot - pozwala na pełną kontrolę, dzięki wygodnym joystickom lot dronem jest wyjątkowo łatwy i bezpieczny.
Selfie - pozwala na proste wykonanie zdjęć typu selfie lub materiału wideo.
Orbit - umożliwia dronowi lot dookoła Ciebie lub wokół innych obiektów.
Journey - za pomocą ustawień kąta nachylenia kamery Breeze ustala plan lotu, a gdy naciśniesz przycisk start to dron odlatuje od Ciebie po czym powraca
Follow me - to wyjątkowo przydatny tryb lotu dla osób aktywnych. Wystarczy, że odlecisz dronem na wybraną przez siebie odległość i po wciśnięciu przycisku start, Breeze zacznie Cię śledzić gdziekolwiek pójdziesz.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo podczas lotu zapewnia wbudowane czujniki IPS oraz nadajnik GPS. Lot wewnątrz budynków jest nadzorowany poprzez czujniki IPS (indoor positioning system, z kolei lot na zewnątrz nadzorowany jest poprzez system GPS. Ponadto gdy akumulator jest bliski rozładowania wystarczy nacisnąć przycisk return home aby dron sam wrócił i wylądował. Oprócz powrotu model także sam startuje, wystarczy, że naciśniesz przycisk start.

Pokaż się znajomym
Aplikacja Breeze Cam nie tylko pozwala na wygodne i łatwe sterowanie dronem, ale także na dzielenie się ze znajomymi swoimi wyjątkowymi chwilami. Wszystkie wykonane zdjęcia i filmy możesz natychmiast udostępnić na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Youtubie, lub poprzez aplikację WhatsApp.

3 innych produktów w tej samej kategorii: