You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

YUNEEC EGO2 DESKOROLKA ELEKTRYCZNA

Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie.

Nowy produkt


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

2 199,00 zł

Yuneec EGO2 deskorolka elektryczna rozwija prędkość nawet do 20 km/h! Sterowana za pomocą pilota lub tabletu,smartfona z aplikacją mobilną.E-deskorolka została stworzona z drewna kompozytowego, dzięki czemu jej waga to tylko 6,3 kg. Wyposażona w elektroniczny system napędowy E-GO2 rozwija prędkości do 20km/h. Bezszczoteczkowy silnik 400 W zapewnia odpowiednią dynamikę jazdy.

Dzięki komunikującemu się w technologii Bluetooth bezprzewodowemu kontrolerowi możesz wybrać dwa tryby jazdy (podstawowy i dynamiczny) i hamować. Akumulator LiPo został umieszczony pod deskorolką w opatentowanej elastycznej i wodoszczelnej obudowie, która dopasowuje się kształtem do ruchu deski.

Akumulator pozwala na nieprzerwaną czterogodzinną jazdę. Ponadto, gniazdo USB umieszczone w E-GO2 umożliwia ładowanie akumulatora kontrolera bezpośrednio z akumulatora deskorolki. Ergonomiczny kształt pilota bezprzewodowego sprawia, że jest miły w dotyku i łatwy w użyciu. Waga kontrolera to jedynie 60 gramów.


Dzięki dedykowanej aplikacji I-GO Yuneec (dostępnej dla systemów iOS oraz Android) deskorolką E-GO2 można sterować za pomocą smartfona lub tabletu. Aplikacja przekazuje najbardziej istotne informacje: prędkość jazdy, status baterii, temperatura układu. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom możliwe jest płynne i dynamiczne przyśpieszanie oraz bezpieczne hamowanie.Futurystyczny kształt pozwala na pełną kontrolę deski oraz łatwe sterowanie

 

 

BEZPRZEWODOWY KONTROLER

 

Przyspieszaj lub hamuj za pomocą jednego palca dzięki użyciu specjalnego kontrolera, komunikującego się w technologii Bluetooth

 

 


STEROWANIE SMARTFONEM

 

Dzięki dedykowanej aplikacji I-GO Yuneec (dla iOS oraz Android) deskorolką można sterować za pomocą smartfona lub tabletu. Na pulpicie aplikacji pokazywane są najważniejsze informacje takie jak: prędkość jazdy, status baterii, temperatura układu.

 


TRZY WERSJE KOLORYSTYCZNE

 

Deskorolki EGo-2 dostępne są w trzech kolorach ( Niebieskim, Zielonym i Różowym)

 

 

* aukcja dotyczy deskorolki w kolorze Niebieskim

 

 
 specyfikacja.jpg

Kolor Trzy wersje kolorystyczne ( Niebieski, Zielony,Różowy)
Waga 6,3kg
Wymiary 91x24cm
Maksymalna Prędkość 20 km/h
Maksymalna odległość 30 km
Rodzaj Silnika silniki bez-szczotkowe moc 400W
czas ładowania 3-5godzin 3-5 godzin
materiał drewno kompozytowe
koła poliretan średnica 90mm

7 innych produktów w tej samej kategorii: