You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

YUNEEC TYPHOON H

Nowy produkt


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Najnowszy dron Yuneec! Typhoon H przewagę nad konkurentami innych marek zbudował dzięki tajnej broni: niezawodnemu systemowi antykolizyjnemu firmy Intel. To, w jaki sposób mija przeszkody, czyni go najinteligentniejszym spośród dronów!

Tak jak inne drony Yuneec, Typhoon H jest wyposażony w wysokiej jakości kamerę 12,4 mpix 4K UHD. Nowością jest elektronicznie sterowany system obrotu wokół własnej osi 360º. Dzięki systemowi FPV 5,8GHz, znanemu również z Typhoon G, obraz z kamery zamontowanej na dronie przenoszony jest w czasie rzeczywistym
na kolorowy wyświetlacz LCD umieszczony na jednostce sterującej ST16. Dzięki osłonie przeciwsłonecznej widoczność nawet w pełnym słońcu nie będzie stanowiła już problemu.

Kolejną innowacją jest funkcja „bezpieczny lot z uszkodzonym silnikiem”. Stabilność i łatwość w sterowaniu zapewnia system sześciu bezszczotkowych silników. Ponadto, ten najbardziej zaawansowany technologicznie dron jest jednocześnie urządzeniem kompaktowym. Robienie zdjęć i nagrywanie filmów podczas lotu znacznie ułatwia elektronicznie składane podwozie. Ogromną zaletą drona jest niemal natychmiastowa gotowość do lotu: ramiona, śmigła i bateria montowane są na tzw. "klik".

Dron Yuneec Typhoon H z Intel RealSense: bezkolizyjny lot między przeszkodami

yuneec-typhoon-h.jpg

Czym jest RealSense?

RealSense to opracowana przez Intela technologia, dająca maszynom zdolność przestrzennego widzenia. Zamiast płaskiego obrazu urządzenie jest w stanie widzieć w sposób zbliżony do człowieka, rozpoznając głębię i wzajemne położenie pobliskich obiektów.

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu kilku czujników: kamery 1080p, kamery rejestrującej podczerwień i projektora podczerwonego światła laserowego.


Gratis

Symulator lotu, pozwalający na wirtualne sterowanie i mistrzowskie opanowanie obsługi quadrocopterów Yuneec, bez ryzyka zniszczenia sprzętu. Symulator jest kompatybilny z aparaturami sterującymi ST10, ST10+ i ST24. Produkt zawiera klucz USB kompatybilny z komputerami PC, oprogramowanie można pobrać za darmo na stronie Yuneec:
www.yuneec.de/downloads/uav-pilot/

yuneec-typhoon-h.jpg

Przewidywany czas lotu do 22 minut
Czujniki Czujniki sonarowe
Wymiary 711x711x294mm
tryby lotu Smart, Angle, Home, Orbit, Journey
maksymalna wysokość lotu (domyślnie) 122 m
Śmigła Szybko montażowe śmigła
Zabezpieczenia Zabezpieczenie przed awarią silnika/utratą śmigła. Możliwość lotu na 5 silnikach.
Maksymalny Wiatr 10m/s
ST16:
Liczba kanałów: 16
Częstotliwość RC 2.4GHz
Modulacja protokół Yuneec
Link video 5.8GHz
Zasięg 600m
Android Zintegrowany tablet z systemem Android TM
CGO3+
Matryca 1/2.3 CMOS
Liczba pixeli 12.4
Rozdzielczość video 4K UHD 30 FPS, Full HD 1080p 24/25/30/48/50/60/120 FPS
Kąt widzenia 115 °
Częstotliwość transmisji video 5.8GHz
Zasięg video 400m
Pamięć karta pamięci microSD class 10 do wielkości 128GB
Waga 195g
Intel RealSense: bezkolizyjny lot między przeszkodami

7 innych produktów w tej samej kategorii: